Nová kolekce Donic

PINGPONG SPORT - Informace o stolním tenise a aktuálním dění okolo něj - Vše pro stolní tenis.

logo donic

logo butterfly  logo nittaka  logo yasaka

logo tibhar  logo andro  logo stiga

Karin potvrdila roli favoritky a Luboš po nepříliš vydařeném úvodu se lepšil zápas od zápasu, což ho dovedlo až k celkovému vítězství.

Tentokrát to nejsou přímo rady či tipy, spíše takové malé zamyšlení nad současným stavem našeho sportu v ČR. Doufám, že některým z...

První dva české týmy jsou na mistrovství Evropy juniorů ze hry o medaile. V osmifinále skončila cesta kadetů i juniorek. Obě družstva se...

Tentokrát jsme pro vás připravili rozhovor s jedním z našich nejlepších trenérů, s Pepou Braunem. Pepa byl dlouhou dobu osobním trenérem...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

Rozhovor s trenérem Tomáše s Josefem Braunem


Pikantní souboje čekají v novém ročníku Ligy mistryň stolní tenistky SKST Stavoimpex Hodonín. Úřadující české šampiónky se v základní skupině D utkají s polským celkem KTS Enea Siarka Tarnobrzeg a rakouským týmem LZ Linec Froschberg.

S dobitými bateriemi po dovolené a vidinou náročné sezony před sebou vstoupily reprezentační týmy mužů a žen do letní přípravy.

Třiadvacetiletá Číňanka Zhu Yuling se po čtvrt roce vrátila do čela světového žebříčku žen, který pro měsíc červenec vydala Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF). Mezi muži nadále kraluje její o dva roky mladší krajan Fan Zhendong, na druhou příčku poskočil nejlépe hodnocený Evropan Němec Timo Boll.

Nový ročník Extraligy mužů, který odstartuje 31. srpna, slibuje mimořádně vyrovnanou a opět rovněž atraktivní podívanou. V blížící se sezoně bude o zisk mistrovského titulu usilovat namísto deseti pouze devět týmů, Pražské celky Elizza a Kotlářka totiž soutěž opouštějí.

V americkém Las Vegas vyvrcholilo 19. veteránské mistrovství světa ve stolním tenisu. Čeští hráči rozšířili svou sbírku medailí o dalších pět cenných kovů. Ve dvouhře se ze stříbrných medailí radovala trojice Lumír Ruzha (MS90), František Preis (MS85) a Jiří Fafek (MS70). Bronzové medaile si z Las Vegas odvezli Jan Hrnčiřík (MS40) a Karel Sekanina (MS70).