Nová kolekce Donic

PINGPONG SPORT - Informace o stolním tenise a aktuálním dění okolo něj - Vše pro stolní tenis.

logo donic

logo butterfly  logo nittaka  logo yasaka

logo tibhar  logo andro  logo stiga

Karin potvrdila roli favoritky a Luboš po nepříliš vydařeném úvodu se lepšil zápas od zápasu, což ho dovedlo až k celkovému vítězství.

Tentokrát to nejsou přímo rady či tipy, spíše takové malé zamyšlení nad současným stavem našeho sportu v ČR. Doufám, že některým z...

První dva české týmy jsou na mistrovství Evropy juniorů ze hry o medaile. V osmifinále skončila cesta kadetů i juniorek. Obě družstva se...

Tentokrát jsme pro vás připravili rozhovor s jedním z našich nejlepších trenérů, s Pepou Braunem. Pepa byl dlouhou dobu osobním trenérem...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

Co týden dal

Číst dál...

První dva české týmy jsou na mistrovství Evropy juniorů ze hry o medaile. V osmifinále skončila cesta kadetů i juniorek. Obě družstva se tak musí spokojit s boji o konečnou 9. – 16. příčku.

Číst dál...

Nový ročník Extraligy mužů, který odstartuje 31. srpna, slibuje mimořádně vyrovnanou a opět rovněž atraktivní podívanou. V blížící se sezoně bude o zisk mistrovského titulu usilovat namísto deseti pouze devět týmů, Pražské celky Elizza a Kotlářka totiž soutěž opouštějí.

Číst dál...

Třiadvacetiletá Číňanka Zhu Yuling se po čtvrt roce vrátila do čela světového žebříčku žen, který pro měsíc červenec vydala Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF). Mezi muži nadále kraluje její o dva roky mladší krajan Fan Zhendong, na druhou příčku poskočil nejlépe hodnocený Evropan Němec Timo Boll.

Číst dál...


Pikantní souboje čekají v novém ročníku Ligy mistryň stolní tenistky SKST Stavoimpex Hodonín. Úřadující české šampiónky se v základní skupině D utkají s polským celkem KTS Enea Siarka Tarnobrzeg a rakouským týmem LZ Linec Froschberg.

Číst dál...

S dobitými bateriemi po dovolené a vidinou náročné sezony před sebou vstoupily reprezentační týmy mužů a žen do letní přípravy.

V americkém Las Vegas vyvrcholilo 19. veteránské mistrovství světa ve stolním tenisu. Čeští hráči rozšířili svou sbírku medailí o dalších pět cenných kovů. Ve dvouhře se ze stříbrných medailí radovala trojice Lumír Ruzha (MS90), František Preis (MS85) a Jiří Fafek (MS70). Bronzové medaile si z Las Vegas odvezli Jan Hrnčiřík (MS40) a Karel Sekanina (MS70).

Číst dál...

Na posledním turnaji Seamaster 2017 ITTF World Tour ve Stockholmu skončila dvojice Hana Matelová, Barbora Balážová ve čtvrtfinále a zajistila si tak osmou příčku v celkovém hodnocení seriálu. - Gratulujeme!

Číst dál...

Celkem dva cenné kovy si odvezou mladí čeští stolní tenisté z Portugal Junior & Cadet Open v Guimarãesi. Do semifinále soutěže družstev kadetů se probojovala dvojice Jan Mokrejš, Šimon Bělík.

Číst dál...

Na mistrovství Evropy ve slovinském Lašku postoupili ze základních skupin do play off tři čeští reprezentanti a jeden z nich se probojoval až do semifinále. Vozíčkář Jiří Suchánek ve dvouhře mužů klasifikace SM2 porazil v boji o medaili Ukrajince Oleksandra Yezyka 3:2 a vybojoval na šampionátu bronz.

Číst dál...

Výkonný výbor České asociace stolního tenisu schválil návrh české reprezentace mládeže pro první polovinu sezóny 2017/2018, do 31.1.2018. Jedničkami mezi juniory jsou Zdena Blašková (87. na světovém žebříčku do 18. let) a Jan Valenta (129.).