donic new collection

PINGPONG SPORT - Informace o stolním tenise a aktuálním dění okolo něj - Vše pro stolní tenis.

logo donic

logo butterfly  logo nittaka  logo yasaka

logo tibhar  logo andro  logo stiga

Na turnaji Hungarian Open v Budapešti se poprvé v roli reprezentačního kouče českých žen představil Němec Peter Engel, který na pozici...

Tentokrát to nejsou přímo rady či tipy, spíše takové malé zamyšlení nad současným stavem našeho sportu v ČR. Doufám, že některým z...

Na posledním turnaji Seamaster 2017 ITTF World Tour ve Stockholmu skončila dvojice Hana Matelová, Barbora Balážová ve čtvrtfinále a zajistila...

Tentokrát jsme pro vás připravili rozhovor s jedním z našich nejlepších trenérů, s Pepou Braunem. Pepa byl dlouhou dobu osobním trenérem...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

Co týden dal

Číst dál...

Na posledním turnaji Seamaster 2017 ITTF World Tour ve Stockholmu skončila dvojice Hana Matelová, Barbora Balážová ve čtvrtfinále a zajistila si tak osmou příčku v celkovém hodnocení seriálu. - Gratulujeme!

Číst dál...

Celkem dva cenné kovy si odvezou mladí čeští stolní tenisté z Portugal Junior & Cadet Open v Guimarãesi. Do semifinále soutěže družstev kadetů se probojovala dvojice Jan Mokrejš, Šimon Bělík.

Číst dál...

Na mistrovství Evropy ve slovinském Lašku postoupili ze základních skupin do play off tři čeští reprezentanti a jeden z nich se probojoval až do semifinále. Vozíčkář Jiří Suchánek ve dvouhře mužů klasifikace SM2 porazil v boji o medaili Ukrajince Oleksandra Yezyka 3:2 a vybojoval na šampionátu bronz.

Číst dál...

Výkonný výbor České asociace stolního tenisu schválil návrh české reprezentace mládeže pro první polovinu sezóny 2017/2018, do 31.1.2018. Jedničkami mezi juniory jsou Zdena Blašková (87. na světovém žebříčku do 18. let) a Jan Valenta (129.).

Číst dál...

Jediným klubem v nejvyšší soutěži mužů bez ztráty bodu je po pátém kole mistrovský TTC Ostrava 2016. Pražské El Niňo totiž ztratilo bod po výhře v Hradci Králové 4:3, zatímco Ostravané v Havířově vyhráli 4:1.

Číst dál...

Ve svém prvním utkání nového ročníku Ligy mistryň se hráčky SKST Mart Hodonín představily na stolech obhájkyň titulu TTC Berlin Eastside. Nastoupily bez avizované posily Číňanky Guo Lin, ale i tak odehrály velmi vyrovnaný souboj.

Číst dál...

Zvítězil Tomáš Konečný a Iveta Vacenovská. Druhé místo v soutěži mužů zaručuje účast na letošním ME družstev Jakubu Kleprlíkovi. Ve výborném světle se ukázal David Reitšpies.

Číst dál...

Česká republika na 60. mistrovství Evropy mládeže v Guimarãesi žádnou medaili nezískala. Nemůžeme se rovnat Němcům, Rusům, Francouzům nebo Rumunům, kteří každoročně vozí z evropských šampionátů mnoho cenných kovů. Naše úspěchy stály a budou stát především na jednotlivcích, takže pokud nemáme ve výpravě Tomáše Polanského a Zdena Blašková už nepatří mezi kadetky, je velmi těžké prorazit v nabité evropské konkurenci.

Číst dál...

Dvojice kadetů František Onderka, Radek Skála zvládla prověrku na MEJ skvěle. Vezou si z Polska další bronzovou medaili ze čtyřhry.

Číst dál...

Až hodinu a čtvrt po půlnoci dobojovali hráči TTC Františkovy Lázně a SF SKK El Niňo Praha čtvrté semifinálové utkání, v němž Západočeši vyhráli nejtěsnějším rozdílem 4:3 a postoupili tak do finále play off Extraligy mužů.