Nová kolekce Donic

PINGPONG SPORT - Informace o stolním tenise a aktuálním dění okolo něj - Vše pro stolní tenis.

logo donic

logo butterfly  logo nittaka  logo yasaka

logo tibhar  logo andro  logo stiga

Karin potvrdila roli favoritky a Luboš po nepříliš vydařeném úvodu se lepšil zápas od zápasu, což ho dovedlo až k celkovému vítězství.

Tentokrát to nejsou přímo rady či tipy, spíše takové malé zamyšlení nad současným stavem našeho sportu v ČR. Doufám, že některým z...

První dva české týmy jsou na mistrovství Evropy juniorů ze hry o medaile. V osmifinále skončila cesta kadetů i juniorek. Obě družstva se...

Tentokrát jsme pro vás připravili rozhovor s jedním z našich nejlepších trenérů, s Pepou Braunem. Pepa byl dlouhou dobu osobním trenérem...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

O nás

Poprvé jsme se s Rolandem potkali, když mně bylo 9 a Rolandovi 6 let. Všechno to začalo v herně stolního tenisu TJ Slezan Frýdek-Místek. Tam jsme se učili prvním ping-pongovým krůčkům a slavili jsme společně i první „úspěchy“. Archivní foto ukazuje, jak jsme společně zvítězili na Okresním přeboru v Brušperku – pěkná historie. Potom jsme společně přestoupili do Válcoven plechu FM, kde nás zasvěcoval do tajů obranné hry trenér Aleš Sviták. Společně jsme byli např. mistři ČSFR ve čtyřhře juniorů. Naše cesty se rozdělily až v době, kdy Roland zůstal v Německu a já se začal věnovat trénování. Roland postupně sklízel úspěchy, co by hráč a já zase jako trenér. Postupně jsem trénoval reprezentační družstvo kadetek pak juniorek a nakonec i žen. No a potom jsem se na nějakou dobu ze světa ping-pongu vzdálil, abych se loni vrátil ve funkci marketingového manažera ČAST. Tuto funkci jsem ale opustil, abych nemohl být nařčen ze střetu zájmu a abych se mohl věnovat naší firmě PINGPONG SPORT.

Naše firma má výhradní zastoupení značek DONIC a TSP pro Slovenskou republiku a zároveň spolu se STEN Marketingem jsme jediní oficiální dodavatelé značky DONIC pro Českou republiku. Naše nabídka je ale daleko širší a naší snahou je uspokojit všechny vaše potřeby týkající se stolního tenisu.

Budeme se snažit, aby náš web byl čtivý a pro vás užitečný. Proto zde bude i sekce Rozhovory kde najdete rozhovory s úspěšnými hráči či trenéry, nebo sekce Rady a tipy kde najdete užitečné rady jak pro amatérské hráče, tak i pro hráče absolutní špičky. Bude záležet pouze na vás, zda se s nimi ztotožníte a zda je budete využívat v praxi.

Každopádně vám přejeme, ať vám náš web pomůže nejen k výhodnému nákupu, ale i k tomu ať jste ještě lepší a úspěšnější ve sportu, který máme všichni tak rádi.

Pavel a Roland