Nová kolekce Donic

PINGPONG SPORT - Informace o stolním tenise a aktuálním dění okolo něj - Vše pro stolní tenis.

logo donic

logo butterfly  logo nittaka  logo yasaka

logo tibhar  logo andro  logo stiga

Karin potvrdila roli favoritky a Luboš po nepříliš vydařeném úvodu se lepšil zápas od zápasu, což ho dovedlo až k celkovému vítězství.

Tentokrát to nejsou přímo rady či tipy, spíše takové malé zamyšlení nad současným stavem našeho sportu v ČR. Doufám, že některým z...

První dva české týmy jsou na mistrovství Evropy juniorů ze hry o medaile. V osmifinále skončila cesta kadetů i juniorek. Obě družstva se...

Tentokrát jsme pro vás připravili rozhovor s jedním z našich nejlepších trenérů, s Pepou Braunem. Pepa byl dlouhou dobu osobním trenérem...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

Zajímavosti / Říká se...

Číst dál...

Pro fanoušky stolního tenisu je připraven nový video-portál PING-PONG.TV

Číst dál...

Nejen o Evropský hrách v Baku, ale hlavně o projektu "Jeden za všechny, všichni za stůl!" se v rozhovoru na Sportžurnálu na Českém rozhlase rozpovídala ambasadorka projektu.

Číst dál...

Sportovní redakce České televize připravila do vysílání zajímavý medailon pro svůj „Olympijský magazín“.  Zabývá se hlavně tím, jaké cesty vedly k úspěchům bývalé vynikající reprezentantky Marie Hrachové a českého stolního tenisu v období působení trenérky Marty Novotné v SVS Ostrava a u ženské reprezentace.

Číst dál...

Výkonný výbor České asociace stolního tenisu (ČAST) schválil složení reprezentačních kádrů mládeže, které jsou platné od 20. listopadu 2014.

Číst dál...

V čínském městě Zhangjiagang pokračoval seriál exhibičních zápasů Asia – Euro All Stars. Dvoudenní měření sil vyznělo pro domácí stolní tenisty Asie, kteří výběr Evropy porazili 6:4

Číst dál...

Čína představila svou verzi dvoubarevného plastového míčku. S bílo-oranžovým míčkem Double Happiness 40+ se bude překvapivě hrát vyřazovací část (play-off) nejvyšší čínské Superleague

Číst dál...

Hvězdné německé duo Dimitrij Ovtcharov a Timo Boll se i letos představí v nejsilnější lize světa - čínské superlize. Dimitrij Ovtcharov se upsal na 2 roky. Timo Boll bude spoluhráčem úřadujícího mistra světa i olympijského vítěze Zhang Jikeho.

Číst dál...

Korea je jednou z ping pongových velmocí, která neustále připravuje nové a nové talenty světové úrovně. Na dva z možných budoucích hvězd se můžete podívat na videu, kde zrovna bojují na mistrovství základních škol.

Číst dál...

Mužská reprezentace Číny si zahrála před blížícím se MS družstev zajímavý zápas o "odměnu". Hráči ovšem již hráli s novými plastovými balóny.

Číst dál...

Timo Boll se představil v reklamním spotu, kde si zahrál hraný souboj ve stolním tenisu proti nejrychlejšímu robotu světa.